Stalo se

Oznámení o uzavření lékařské ordinace v Kohoutově

oznámení OÚ_uzavření ordinace

Přehled akcí v obci Kohoutov v roce 2013

Seznam akcí_2013

DSC_0657

26. 12. 2012 – Vánoční koncert

Ve středu, na 2. Boží hod vánoční, pořádala obec Kohoutov koncert v kostele Nanebevzetí Panny Marie. Návštěvníci si mohli vychutnat horký čaj nebo vánoční punč a cukroví ve vyhřívaném kostele. Živý betlém, zpěv místních dětí a vánoční spiritály v podání pana Petra Bláhy nám vykouzlil krásný zážitek.

(Celý příspěvek…)

18.12.2012 – Veřejné projednávání strategie rozvoje

Místní akční skupina Království – Jestřebí hory a obec Kohoutov pozvala obyvatele i chalupáře Kohoutova na diskusi týkající se strategie rozvoje obce.

V úterý 18.12.2012 od 17 hodin na Obecním úřadě přivítal 13 zúčastněných starosta, který představil předsedu MAS, J. Balcara. Po krátkém shrnutí dosavadní činnosti MAS obdrželi zúčastnění několik prázdných archů papírů s nadepsanými tématy – Cestovní ruch, Doprava, Ekonomika, Životní prostředí aj. Ve skupinkách se diskutovalo nad tím, co je pozitivní a co by se dalo ještě vylepšit. Na  závěr padaly návrhy konkrétních projektů, které by bylo dobré připravit.

Výsledky dotazníků (ještě stále je můžete vyplnit a odeslat) i prosincového projednávání budou Více >

DSC_0311

1.12.2012 – Mikulášská besídka

1.12.2012 jsme připravili pro děti na místním obecním úřadě Mikulášské veselí . Asi 30 dětí čekalo na příchod Mikuláše, který se nakonec přece jen dostavil. Před jeho příchodem se děti zabavily sestavováním papírových sněhuláků, kreslením, ale i krátkou loutkovou hrou „Čert a Káča“ v podání Matěje Gregy.

Díky patří všem sponzorům: Obecnímu úřadu a ČČK v Kohoutově, paní Janouškové, Smíšenému zboţí J.Maryškové, Keramickému studiu J.Tyrnerové.

(Celý příspěvek…)